.

Doctoraten

  1. Aäron van den Oord Deep architectures for feature extraction and generative modeling pp. XVII, 144, 2015
    Promotor: Joni Dambre en Benjamin Schrauwen
  2. Christophe Foket Global obfuscation of bytecode applications pp. XVIII, 151, 2015
    Promotor: Bjorn De Sutter en Koen De Bosschere
  3. Cecilia González-Álvarez Automated design of domain-specific custom instructions pp. XXVI, 119, 2015
    Promotor: Lieven Eeckhout, Daniel Jiménez-González en Carlos Álvarez Martinez
  4. Sander Dieleman Learning feature hierarchies for musical audio signals pp. 157, 2015
    Promotor: Joni Dambre en Benjamin Schrauwen
  5. Maximilien Breughe Efficient design space exploration of embedded microprocessors pp. XXVI, 126, 2014
    Promotor: Lieven Eeckhout en Stijn Eyerman
  6. Kristof Du Bois Performance analysis methods for understanding scaling bottlenecks in multi-threaded applications pp. XXVI,156, 2014
    Promotor: Lieven Eeckhout en Stijn Eyerman
  7. Stijn Polfliet Workload characterization and synthesis for data center optimization pp. XXIV, 131, 2013
    Promotor: Lieven Eeckhout
  8. Fatma Mostafa Mohamed Ahmed Abouelella Efficient Specialization of Dynamic Circuit Specialization Systems ('Effici 2013
    Promotor: Dirk Stroobandt
  9. Frederick Ryckbosch Simulating and analyzing commercial workloads and computer systems pp. XXX, 126, 2013
    Promotor: Lieven Eeckhout
  10. Kenzo Van Craeynest Modeling and scheduling heterogeneous multi-core architectures pp. XXIV, 136, 2013
    Promotor: Lieven Eeckhout
  11. Bart Coppens Program variation for software security pp. XXVIII, 162, 2013
    Promotor: Koen De Bosschere en Bjorn De Sutter
  12. Davy Genbrugge Fast simulation techniques for microprocessor design space exploration pp. XXVI, 141, 2010
    Promotor: Lieven Eeckhout
  13. Peter Bertels Communicatiebewuste plaatsing van data in een gedistribueerd rekensysteem pp. XXI, 150, 2010
    Promotor: Dirk Stroobandt
  14. Stijn Eyerman Analytical Performance Analysis and Modeling of Superscalarand Multi-Threaded Processors. 2008
    Promotor: Koen De Bosschere
  15. Frederik Vandeputte Characterizing and Exploiting Time-Varying Program Behavior pp. 1-204, 2008
    Promotor: L. Eeckhout
  16. Wim Heirman Reconfigurable Optical Interconnection Networks for Shared-Memory Multiprocessor Architectures 2008
    Promotor: J. Van Campenhout en D. Stroobandt
  17. Andy Georges Three Pitfalls in Java Performance Evaluation 2008
    Promotor: K. De Bosschere en L. Eeckhout
  18. Stijn Eyerman Analytische prestatieanalyse en -modellering van superscalaire en meerdradige processors pp. 186, 2008
    Promotor: L. Eeckhout
  19. Philippe Faes An Object-Oriented Shared Memory Environment for Reconfigurable Hardware pp. 1-121, 2008
    Promotor: D. Stroobandt
  20. Harald Devos Loop Transformations for the Optimized Generation of Reconfigurable Hardware (Lustransformaties voor de geoptimaliseerde generatie van herconfigureerbare hardware) 2008
    Promotor: D. Stroobandt en J. Van Campenhout
  21. Bertrand Anckaert Diversiteit voor softwarebescherming pp. 1-154, 2008
    Promotor: K. De Bosschere
  22. Dries Buytaert Profileringstechnieken voor prestatieanalyse en optimalisatie van Javaprogramma`s pp. 1-127, 2008
    Promotor: K. De Bosschere en L. Eeckhout
  23. Eeckhaut Hendrik Scalable hardware for scalable video pp. 1-187, 2008
    Promotor: D. Stroobandt en J. Van Campenhout
  24. Dominique Chanet Reductie van het geheugengebruik van besturingssysteemkernen Memory Footprint Reduction for Operating System Kernels 2007
    Promotor: K De Bosschere
  25. Jonas Maebe Instrumentation techniques for layered execution environments pp. XVIII, 111, 2007
    Promotor: Koen De Bosschere
  26. Kris Venstermans Characterization and Reduction of Memory Usage in 64-bit Java Virtual Machines pp. 1-137, 2007
    Promotor: K. De Bosschere en L. Eeckhout
  27. Michiel De Wilde Modeling and Integration of Highly Parallel Optical Interconnect in Electronic Systems 2007
    Promotor: J. Van Campenhout
  28. Veerle Desmet On the Systematic Design of Cost-Effective Branch Prediction. pp. 152, 2006
    Promotor: K. De Bosschere
  29. Bruno De Bus Reliable, Retargetable and Extensible Link-Time Program Rewriting 2005
    Promotor: K. De Bosschere
  30. Kristof Beyls Software Methods to Improve Data Locality and Cache Behavior 2004
    Promotor: E. D`Hollander
  31. Hans Vandierendonck Vermijding van afbeeldingsconflicten in microprocessors 2004
    Promotor: K. De Bosschere
  32. H. Bruneel Analyse en toepassingen van de interferentiestructuur van twee periodieke rasters 2003
    Promotor: J. Van Campenhout en M. Vanwormhoudt
  33. Peter Verplaetse Karakterisatie van de Interconnectietopologie van Digitale Schakelingen en Toepassingen in Digitaal Ontwerp pp. 1-254, 2003
    Promotor: D. Stroobandt en J. Van Campenhout
  34. Mark Christiaens Dynamische Technieken voor de Optimalisatie van de Detectie van Dataraces 2003
    Promotor: K. De Bosschere
  35. Bjorn De Sutter Compactie van programma\'s na het linken 2002
  36. Lieven Eeckhout Statistische Modellering van Computerprogramma`s; Accurate Statistical Workload Modeling 2002
    Promotor: K. De Bosschere
  37. Bjorn De Sutter Compactie van Programma`s na het Linken pp. 1-297, 2002
    Promotor: K. De Bosschere
  38. Bart Van Assche Geheugenmodellen voor parallelle en gedistribueerde systemen pp. 1-171, 2000
    Promotor: E. D`Hollander
  39. Herwig Van Marck Kwantitatieve studie en modellering van opto-elektronische driedimensionale interconnectiestructuren pp. 1-158, 2000
    Promotor: J. Van Campenhout en D. Frimout
  40. Henk Neefs Latentiebeheersing in Processors - en implicaties op de opportuniteit van optische interconnecties pp. 1-202, 2000
    Promotor: J. Van Campenhout
  41. Michiel Ronsse Racedetectie in Parallelle Programma`s door Gecontroleerde Heruitvoering pp. 1-212, 1999
    Promotor: K. De Bosschere en J. Van Campenhout
  42. Dirk Stroobandt Analytische Methoden voor a priori Lengteschattingen van Verbindingen in Computersystemen pp. 1-357, 1998
    Promotor: J. Van Campenhout
  43. F. Zhang The FPT Parallel Programming Environment 1996
    Promotor: E. D`Hollander
  44. J. Chen Ultrasonic Mobile Robot Perception using Neural Network Techniques 1996
    Promotor: J. Van Campenhout
  45. Koen Audenaert Het debuggen van parallelle programma`s 1995
    Promotor: J. Van Campenhout
  46. Luk Levrouw Gecontroleerde heruitvoering van parallelle programma`s met gemeenschappelijke veranderlijken 1994
    Promotor: J. Van Campenhout
  47. Johan Opsommer De uitvoering van gepartioneerde programma`s op multiprocessor systemen 1994
    Promotor: E. D`Hollander
  48. Herbert Peremans Tri-Aurale Perceptie voor Mobiele Robots 1994
    Promotor: J. Van Campenhout
  49. Koen Bastiaens FUGA, een visuele programmeertaal voor parallelle toepassingen pp. 1-208, 1994
    Promotor: J. Van Campenhout
  50. Koen De Bosschere Multi-Prolog: een Bordgebaseerde Parallelle Logische Programmeertaal 1992
    Promotor: J. Van Campenhout
  51. Peter Veelaert Algebraische Karakterisering van Digitale Oppervlakken 1992
    Promotor: J. Van Campenhout
  52. E.H. Debaere Uitbreiding van het Coprocessor-concept naar het Instructiepad ter Ondersteuning van Interpretatie bij Microprocessorsystemen 1990
    Promotor: J. Van Campenhout
  53. Erik D'Hollander Multiprocessoren voor Continue Systeemsimulatie. 1980
    Promotor: G. Vansteenkiste
  54. Jan Van Campenhout On the Problem of Measurement Selection. 1978