.

  1. Marco Willems Automatische optimalisatie van data-opslag voor GPU-programma's (2017)
  2. Willem Seru Een state-of-the-art backend voor Diablo: de AArch64 architectuur (2017)
  3. Bruno Chevalier Ontwikkeling en analyse van de Xilinx Zynq-7000 System-on-Chip als Remote Procedure Call server (2017)
  4. Timon Evenblij Analytische Prestatiemodellering van ARM Processors (2017)
  5. Dimitri Vernemmen Semantische Softwarehernieuwbaarheid (2017)
  6. Jens Baetens Automatisatie van API-testen gebaseerd op unittesten (2017)
  7. Ilja Nevolin Geavanceerde technieken voor anti-debugging (2017)
  8. Willem Seru Een state-of-the-art backend voor Diablo: de AArch64 architectuur (2016)
  9. Thomas Dejonghe Optimalisatie van parallelle programma's via het versnellen van kritische draden (2016)
  10. Dieter Decaestecker Implementatie van Online Data Representatie Veranderingen in Java (2016)
  11. Seppe Lenders Ultra-Snelle FPGA-Plaatsing Door Beweging Volgens Steilste Afdalingsmethode (2016)
  12. Bruno Chevalier Ontwikkeling en analyse van de Xilinx Zynq-7000 System-on-Chip als Remote Procedure Call server (2016)
  13. Yasser Deceukelier Een uitbreidbare API voor productief GPU-programmeren in Julia (2016)
  14. Arno Messiaen Een nieuw geheugen besparend net model voor tijdsgedreven analytische plaatsing (2015)
  15. Louis Van Ackere Een exhaustieve studie over Gaussian Processes voor een geautomatiseerd beleggingsstrategie (2015)
  16. Karel Serruys Omgevingsmapping met autonome quadcopter (2015)
  17. Marlies Van den Heede Het ontwikkelen van een vierpotige robot met flexibele rug (2015)
  18. Timothy Vandewattijne Introduceren van Adaptieve Overgangsprobabiliteiten in een Mixture of Experts Tensegrity Robot Model (2015)
  19. Song Bai Optische reservoir computing voor celsorteringstoepassingen (2015)
  20. Dries Vercruyce Een FPGA-Architectuur met Heterogene Kanaalbreedtedistributies (2015)
  21. Jeroen Rommens Interferentiedetectie bij het consolideren van servers voor cloudtoepassingen (2015)
  22. Jarno Vergote Aansturing van een robot met hersengolven: een vergelijkende studie (2015)
  23. Pieter Maelegheer Ontwikkelen van een autonome hexapod robot voor omgevingsverkenning (2015)
  24. Simon Cherlet Ontwikkelen van een autonome hexapod robot voor omgevingsverkenning (2015)
  25. Baptiste Vervaeck Ontwerp van een temperatuur en positie controle eenheid voor FDM 8000 machine (2015)
  26. Jasper Nuytten Aansturing van een robot met hersengolven: een vergelijkende studie (2015)
  27. Jonas Bauters BareDroid: Een Bare-metal Sandbox voor Android Applicaties (2015)
  28. Don Giot BM-WII: Het blokkeren van malware door isolatie van de Windows interface (2015)
  29. Thomas Van Cleemput Automatische injectie van flexibele opake predicaten (2015)
  30. Nick Van Haver Detectie van Client-Side Vulnerabilities via de Browser (2015)
  31. Joris Wijnant SAD Droid: Zelf-Anti-Debugging voor Android (2015)
  32. Gilles Bonne Ontwerp en controle van een experimentele balrobot (2015)
  33. Tars Morel Optimalisatie van de decodering van 3D handtrajecten op basis van elektro-corticografie (2015)
  34. Xander Steenbrugge Multiklasse detectie van EEG signalen met Filter Bank Common Spatial Patterns aan de hand van Linear Discriminant Analysis en persoonsspecifieke tijdsvensters (2015)
  35. Pieter De Vloed Meer accurate afweging van oppervlakte versus logische diepte in FPGA ontwerptools (2015)
  36. Bert Abrath Afschermen van Bibliotheekinterfaces in Windows tegen Aanvallen (2014)
  37. Ruben Heynssens Prestatieanalyse en benchmarking van Python, een moderne scripting taal (2014)
  38. Christophe Beauval Technieken voor forensisch onderzoek van smartphones (2014)
  39. Michael D`hont Lusoptimalisaties in LLVM voor CGRA (2014)
  40. David De Lille Combineren van statische Android malware detectietechnieken (2014)
  41. Jan-René Deplorez Grafisch programmeren voor microcontrollers (2014)
  42. Karel Vanhoorebeeck Overgang tussen wandelgangen op de vierpotige oncillarobot (2014)
  43. Pieter-Jan Van de Maele Robottaken uitvoeren onder onzekerheid op het Oncilla platform (2014)
  44. Pieter Savenberg Gaussian Processes kernels evalueren voor een geautomatiseerde investeringsstrategie (2014)
  45. Jens Baetens Reinforcement Learning gecombineerd met Reservoir Computing in een Zwermrobot Systeem (2014)
  46. Mathias Tortelboom Ontwerp van een gepersonaliseerd query-by-example systeem voor muzieknummers (2014)
  47. Brecht Coghe het leren van hiërarchieën van tijdsschalen met diepe recurrente neurale netwerken (2014)
  48. Vincent Geerts Een geautomatiseerde beleggingsstrategie (2014)
  49. Jeroen De Smedt Adaptieve tegenstandermodellering voor no-limit Texas Hold'em poker met meerdere spelers (2014)
  50. Wouter Van der Gucht Ontwerp van een autonome indoor quadcopter (2014)
  51. Jente Basteleus Dynamische Circuitspecialisatie voor autostereo 3D TV (2014)
  52. Christof Mahieu Optimalisatie van TV-beeldverwerking via modulaire herconfiguratie. (2014)
  53. Sebastiaan Laga Rapidsmith-raamwerk voor dynamische herconfiguratie van het interconnectienetwerk (2014)
  54. Berg Severens Technology Mapping voor logica in FPGA-routering (2014)
  55. Alexander Zuliani Diversificatie van binaries ongedaan maken door analyse van het geheugengedrag (2014)
  56. Pieter Verstraete Parallelle abstracties voor het programmeren van GPU's in Julia (2014)
  57. Jens Van den Broeck Prestatiemetingen voor systeemsoftware m.b.v. FPGA (2013)
  58. Michiel De Muynck Offline Modelleren van Tegenstanders in Texas Hold'em Poker (2013)
  59. Thomas Soens Codenormalisatie om programma's makkelijker aan te vallen (2013)
  60. Erik Vandeputte Muziekaanbeveling op basis van luistergeschiedenis en akoestische modellen (2013)
  61. Frédérique Chesterman Gebeurtenisextractie uit Twitter d.m.v. Topic Modelling (2013)
  62. Tim Schittekatte Een geautomatiseerde investeringsstrategie (2013)
  63. Arne Van Damme De waarde van twitter als beursvoorspeller (2013)
  64. Tom Sercu Finite Element study of a nonlinear medium as a computational unit (2013)
  65. Michaël Burm Ontwikkelen van loopbewegingen voor Oncilla, een compliant vierpotig robotplatform (2013)
  66. Joery Vannieuwenhuyse Gebarentaal herkennen met de Microsoft Kinect (2013)
  67. Jonas Van Nieuwenberg Reinforcement Learning binnen een autonoom Zwermrobot Systeem met behulp van Reservoir Computing (2013)
  68. Michiel Callens Day Trading Using Photonic Reservoir Computing (2013)
  69. Koen Alexander How excitable microdisk lasers can be used as spiking neurons (2013)
  70. Sam Van den Steen Raamwerk voor analyse en optimalisatie van Hadoop (2013)
  71. Glenn Decock Prestatie-analyse in een cloud-omgeving (2013)
  72. Maarten Herthoge Raamwerk voor analyse en optimalisatie van Hadoop (2013)
  73. Bart De Kock Parallel Simulation-Based Optimization of Supply Chains with Multi-Echelon Safety Stocks (2013)
  74. Mathijs Rogiers Visualisatie van many-coresimulaties (2013)
  75. Ronald De Keulenaer Softwarebeveiliging van smartcards tegen laseraanvallen (2013)
  76. Robin Van Cauwenbergh Aanleren van terreinclassificatie voor een vierpotige robot (2013)
  77. Quinten Ryckbosch Ontwerpen van een Netwerk-Intrusie-Detectie-Systeem op FPGA (2013)
  78. Thomas Present Studie naar de opportuniteit van optische interconnecties voor 2.5D processor-geheugenintegratie (2013)
  79. Daan Van den Broecke Omzeilen van smartphonebeveiliging via architecturale nevenkanalen op een multi-core platform. (2013)
  80. Tomas Blancke Ontwerp van een zelflerend zwermrobot systeem met behulp van multi-agent Q-learning (2013)
  81. Sander Bogaert Veiligheidsanalyse van systeemvirtualisatie op smartphones (2013)
  82. Henri De Veene Virtualisatie van Android (2012)
  83. Jonas Buyl Power demand prediction of a vehicle on a non-fixed route (2012)
  84. Maxime Goossens Hedonische waardebepaling van goederen (2012)
  85. Bram Vandewalle Valdetectie met Machine Learning (2012)
  86. Stijn Taelman Een systeem voor semantische representatie van een binnenshuis omgeving met een omni-directionele robot (2012)
  87. Thomas Weyn Het gebruik en de optimalisatie van een massa-veer-dempersysteem als fysiek reservoir (2012)
  88. Roel Verschaeren Automatische herkenning van gebaren met de Microsoft Kinect (2012)
  89. Jens Nyman Designing an Autonomous Exploration Architecture for an Indoor Quadcopter (2012)
  90. Frederik Van Slycken Een variationeel Bayesiaans model voor Brain-Computer-Interfaces (2012)
  91. Matthias Verhamme Voorspellen van financiële tijdsreeksen met behulp van Reservoir Computing (2012)
  92. Matthias Dossche Een vergelijkende studie over de controle van de geïnverteerde pendel (2012)
  93. Ewaut Dewinter Basisgedragingen voor de sturing van een omni-directionele robot in een dynamische omgeving (2012)
  94. Simon Philips Automating Science: Intelligent Searching of the Hypothesis Space Using Evolutionary Computation (2012)
  95. Stefaan Ghysels Automatische annotering van beatboxing en drumloops (2012)
  96. Pieter Vandaele Multimode-circuits op FPGA's (2012)
  97. Christopher Beaver Photonic reservoir computing for all-optical signal regeneration (2012)
  98. Nikos Verschore Reversi versnellen op een GPU (2012)
  99. Willem Delbare Ontwerp en evaluatie van profiel-gebaseerde synthetische databanken (2012)
  100. Jasper Vanlerberghe Evaluatie van DVFS met behulp van synthetische webbenchmarks (2012)
  101. Mathias De Loore Ontwerp en evaluatie van profiel-gebaseerde synthetische databanken (2012)
  102. Pieter Simons Prestatieschatting voor in-order processors: een vergelijking van mechanistische en empirische analytische modellen (2012)
  103. Hannes Verschore A Brain-Computer Interface combined with a language model: the requirements and benefits of a P300 speller (2012)
  104. Neri Van Otten Comparative Study of Controllers for the Energy Distribution in an Electric Vehicle (2012)
  105. Peter Van Bouwel Ondersteuning voor zelfwijzigende code in een ARM hypervisor (2011)
  106. Bart De deurwaerdere Evaluatie van de energie-efficiëntie van virtuele machines aan de hand van prestatie-indicatoren (2011)
  107. Daan Raman Analyse van DNS-tunnelingtechnieken (2011)
  108. Joeri Ruyssinck Stabiele bewegingsgeneratie voor humanoide robots met Reservoir Computing (2011)
  109. Enric Junqué de Fortuny Bepalen van een optimale draaistrategie bij vierpotige robots (2011)
  110. Jens Timmerman Reservoir Computing voor de lokalisatie van tikken op een oppervlak (2011)
  111. Thomas Meire Analyse van verschillende recurrente neurale netwerk technieken voor spraakherkenning (2011)
  112. Ewout Van de Capelle Automatische kleverdetectie in een continu gietproces van staal door middel van Machine Learning (2011)
  113. Aäron Van den Oord Spatio-spectrale filters in brain-computer interfaces (2011)
  114. Daan De Witte Precieze controle van een omni-directionele robot (2011)
  115. Tijs Planckaert Een Brain Machine Interface op basis van autoregressieve benaderingen (2011)
  116. Sebastian Vercruysse Adaptieve Common Spatial Patterns voor de classificiatie van ingebeelde bewegingen (2011)
  117. Bert Guns Sneller nieuwe wandelgangen voor vierpotige robots genereren op basis van voorkennis (2011)
  118. Stefaan Ghysels Automatische annotering van beatboxing en drumloops (2011)
  119. Mattias Vanhoutte Dynamisch herconfigureren van multimode-circuits op een FPGA (2011)
  120. Mattias Merlier Dynamisch herconfigureerbare partoonherkenning voor reguliere expressies op FPGA (2011)
  121. Elias Vansteenkiste Een connectierouter voor de dynamische herconfiguratie van FPGA's (2011)
  122. Karel Heyse Automatiseren van SRL-herconfiguratie (2011)
  123. Davy Germeys Een contentmanagementsysteem voor de faculteitsbibliotheek (2011)
  124. Maarten Audenaert Inzetbaarheid van Virtual Reality en Serious Games in het architecturaal ontwerpproces (2011)
  125. Mohamed Al Farisi Go with the flow (2011)
  126. Katrijn Standaert Website voor het monitoraat van de FEA (2011)
  127. Guillaume Acke Efficiënte berekening van de eerste en tweede orde densiteitsmatrix uit Slater determinant expansies (2011)
  128. Arnout Vanden Berghe Website voor het bijhouden en opvragen van experimentresultaten (2011)
  129. Jeroen De Ridder Modellering en evaluatie van NUCA-cachearchitecturen (2011)
  130. Tim De Baets Multivariante uitvoering van alledaagse applicaties (2011)
  131. Evelyne Markey Biologisch geinspireerde leerprocessen voor gepulste neurale netwerken (2010)
  132. Stijn Souffriau Simulatie van many-core processors (2010)
  133. Wim Vander Schelden Java-applicaties beveiligen door middel van bytecode transformaties (2010)
  134. Thomas Spranghers Applicaties beveiligen door middel van bytecodetransformaties (2010)
  135. Bart D`hoore Accuraatheid van publicatiedatabanken in de informatica (2010)
  136. Kim Vanheuverswijn Accuraatheid van publicatiedatabanken in de informatica (2010)
  137. Jan Temmerman Een Brain-Computer Interface met Least Squares Support Vector Machines: Ontwerp van een P300 woordenspeller (2010)
  138. Nausikaä Dewinter Reinforcement learning voor het optimaliseren van de gang van een vierpotige robot (2010)
  139. Gertjan Van Droogenbroeck Invloed van decompositiemethoden bij het voorspellen van tijdsreeksen met Reservoir Computing (2010)
  140. Yves Yde Hardware-ontwerp van een gepulst neuraal netwerk op FPGA (2010)
  141. Dieter De Paepe Brain-Computer Interfaces met Conditional Restricted Boltzmann Machines (2010)
  142. Tim Leysen De detectie van epileptische aanvallen met Reservoir Computing op basis van accelerometrie (2010)
  143. Robbe Vancayseele RecoNoC: een herconfigureerbaar Network-on-Chip (2010)
  144. Erik Schockaert FPGA-implementatie van een online lerend recurrent neuraal netwerk met stochastische arithmetiek (2010)
  145. Stefanie Samaey Ontwerp van een summerschoolwebsite in Drupal (2010)
  146. Mario Van de Velde Classificatie van documenten met behulp van OpenCL (2010)
  147. Mathias Lantsoght Berekening van CO2 voetafdruk doorheen een productieketen (2010)
  148. Karel Laureys Compileren en debuggen via een webinterface (2010)
  149. Wouter Kampmann Automatic Generation of Multi-core Stressmarks (2010)
  150. Kristof Du Bois Energie-prestatieanalyse van computersystemen met behulp van synthetische benchmarks (2010)
  151. Joris D`Haene Prestatieanalyse van rekenkernen in OpenCL (2010)
  152. Nicolas Franck Torque via het web: een gebruiksvriendelijke interface tussen de UGent-supercomputer en de gebruiker (2010)
  153. Lieven Lemiengre Automatic Generation of Multi-core Stressmarks (2010)
  154. Tim Schaeps Energie-prestatieanalyse van computersystemen met behulp van synthetische benchmarks (2010)
  155. Maarten Heyse Nauwkeurige on-the-fly prestatie-analyse van multi-core processors (2010)
  156. Stijn Volckaert Studie van multivariante uitvoering (2010)
  157. Sven Van Geyt Ontwerp van een centrale patroongenerator met behulp van reservoir computing. (2009)
  158. Dries Van Puymbroeck Robotnavigatie en lokalisatie met Reservoir Computing (2009)
  159. Brahim Al Farisi Herconfiguratie van LUT’s via hun schuifregisterfunctionaliteit (2009)
  160. Vincent Verlee Modelgebaseerde softwareontwikkeling voor geïntegreerde systemen in de luchtvaartindustrie (2009)
  161. Tom Davidson Muterende hardware voor DNA-alignatie (2009)
  162. Pieter Groebbens Ontwerp van een conferentiewebsite in Drupal (2009)
  163. Christophe Foket Kwantificeerbare programmadiversificatie a.d.h.v. machine learning technieken (2009)
  164. Jeroen Van Cleemput Verdedigingsmechanismen tegen micro-architecturale crypto-analyse (2009)
  165. Lénaïc Lefever Analyse en visualisatie van eCos uitvoeringstraces (2009)
  166. Pascal Vyncke Ontwikkeling van een sluitende authenticatie van gebruikers van web 2.0 communitywebsites (2009)
  167. Tim Bruneel Een raamwerk voor softwarematige speculatieve parallellisatie (2009)
  168. Karel Demeyer Forensisch onderzoeksgereedschap op basis van bestandssignatuur (2009)
  169. Dominique Van Renterghem Parallel programmeren van multicore processors (2009)
  170. Frederick Ryckbosch Geheugenparallellisme exploiteren via dynamische optimalisatie (2009)
  171. Stijn Polfliet Benchmarking van transactioneel geheugen (2009)
  172. Bart Minnaert Analytische prestatiemodellering van DRAM-geheugen (2009)
  173. Wouter Dierckx Analyse van een nanophotonische implementatie van reservoir computing (2008)
  174. Kenzo Van Craeynest Optimaliseren van geheugenparallellisme in een SMT processor (2008)
  175. Niels Hulstaert and Klaas Millet Een drupalmodule voor het registreren van treinvertragingen (2008)
  176. Stijn Adam Hardware Reservoir Computing voor robotica (2008)
  177. Ben Backx Ontwerp van een digitale meerkanaalssatellietontvanger in software (2008)
  178. Jens Geiregat Diversificatie van software door instructiesetlimitatie (2008)
  179. Karel Braeckman Lokalisatie van een mobiele robot met behulp van Reservoir Computing (2008)
  180. Jeroen Defour Spraakherkenning met Reservoir Computing (2007)
  181. Steven Laurier Implementation of a photovoltaic energy scavenger for sensor nodes (2007)
  182. Nicolas Capens SoftWire: efficiënte emulatie van 3D hardware (2007)
  183. Jochen Dekeyser Een generiek raamwerk voor het beheren van taken op heterogene systemen (2007)
  184. Wim De Smet Efficiënt communiceren van hints aan de processor (2007)
  185. Sylvie Detournay Druplot: interactief genereren van grafieken in Drupal (2007)
  186. Didier Durinck Ontwerp van een dossieropvolgingssysteem (2007)
  187. Reinilde Van Hessche Wachtrij-paradigma voor het uitbuiten van functie-niveauparallellisme (2007)
  188. Jonathan-Lawrence van Roosmalen Studie van fasegedrag in programma-uitvoeringen (2007)
  189. Michiel Questier Parallellisatie en optimalisatie voor de Cell BE architectuur (2007)
  190. Pieter Ronsijn Code-optimalisaties aan de hand van waardeprofilering (2007)
  191. Steven Verbelen Een componentenbibliotheek voor een laserafbuigsysteem (2007)
  192. Erika Praet Ontwerp van een dossieropvolgingssysteem (2007)
  193. Tom De Brouwer Ontrafelen van binaire programma`s (2007)
  194. Stefan De Smet Een beheersysteem voor Call for Papers (2007)
  195. Pieter de Coninck Optimalisatie van programma`s tijdens het linken met behulp van de debuginformatie (2007)
  196. Pauwel Demeyer Een datamodel voor VHDL refactorings (2007)
  197. Dries Verdegem Het versnellen van GMA, een fortranprogramma uit het chemisch aromaticiteitsonderzoek (2007)
  198. Simon Kluyskens Hardware-versnelde bewegingscompensatie in het wavelet-domein voor ultiem schaalbare video (2007)
  199. Koen Beel and Bart Decock Verhogen van geheugenparallellisme via dynamische codeoptimalisatie (2007)
  200. Bart Coppens Grenzen van Patches (2007)
  201. Maarten Lemmens Automatische herwerking van VHDL- code (2006)
  202. Pieter-Paul De Clercq FPGA-gebaseerde instructiesetuitbreiding voor videobewegingsschatting (2006)
  203. van Roosmalen Studie van fasegedrag in programma-uitvoeringen (2006)
  204. Katja D`haeyer Ontwerp van een webgebaseerd registratiesysteem (2006)
  205. Jos Delbar Statistische simulatie van chip-multiprocessors (2006)
  206. Bruno Cromheeke Ontwikkeling van een AMD64 backend voor Diablo (2006)
  207. Kris Couck Limbo: hele-systeemoptimalisatie met behulp van multi-call binaries (2006)
  208. Jeroen Cosyn FPGA-gebaseerde instructiesetuitbreiding voor blokgebaseerde wavelettransformatie (2006)
  209. Fabian Diet Generatie van smartbuffers voor vensteroperaties in een C-naar-VHDL compiler (2006)
  210. Dieter Devlaminck Q-Learning met echo state netwerken (2006)
  211. Jabran Bhatti Analyse en ontwerp van aanstuur-en ontvangstcircuits voor geïntegreerde optische verbindingen (2006)
  212. Tim Cappelle Knoeibestendigheid door middel van niet-lokale fouten (2006)
  213. Peter Vermeulen Studie van object- en veldaffiniteit in Java (2006)
  214. Marion Wardermann Intrinsic Plasticity in Random Neural Networks (2006)
  215. F. Diet Generatie van smartbuffers voor vensteroperaties in een C-naar-VHDL compiler (2006)
  216. B. Cromheeke Ontwikkeling van een AMD64 backend voor Diablo (2006)
  217. K. Couck Limbo: hele-systeemoptimalisatie met behulp van multi-call binaries (2006)
  218. J. Bhatti Analyse en ontwerp van aanstuur-en ontvangstcircuits voor optische verbindingen (2006)
  219. M. Lemmens Automatisch herwerken van VHDL code (2006)
  220. F. Hellebaut and L. Van Ertvelde Kortere opwarming voor bemonsterde simulatie van superscalaire microprocessors (2005)
  221. R. De Zaeytijd and B. Weyts Optimaliseren van de Jikes RVM 64-bit virtuele machine voor de PowerPC (2005)
  222. B. De Maesschalck and J. Laurijssen Aanpassen processorkern voor superscalaire werking, ter voorbereiding op MORF (2005)
  223. F. De Schrijver JikesRVM voor een 64-bit x86 platform (2005)
  224. K. Bruneel and B. Quaegebeur Herconfigureerbare generator van rasterbeelden (2005)
  225. S. De Clercq Implementatie van aspect-georiënteerde technieken binnen het DIOTA-raamwerk (2005)
  226. R. Gevaert Intelligent installeren en beheren van computerparken (2005)
  227. S. De Smet Hardware-ontwerp van een algoritme voor de classificatie van secundaire RNA-sequenties (2005)
  228. Bram Minnaert Ontwerp van een hardwareversneller voor de vergelijking van DNA-sequenties (2005)
  229. C. Hanssens Bestaande obfuscatietransformaties implementeren, evalueren en verbeteren (2005)
  230. B. Luypaert Implementatie van EEG verwerking in hardware (2005)
  231. P. Ruts Pasta: analyse en visualisatie van systemen (2005)
  232. R. Scheepers Statische sprongvoorspelling voor de ARM-architectuur (2005)
  233. K. Smits Grafische gebruikersomgeving bovenop Diablo (2005)
  234. S. Vermeulen Het knoeibestendig maken van programma`s (2005)
  235. N. Christiaens Een VGA-video demonstrator (2005)
  236. B. Minnaert Ontwerp van een hardwareversneller voor de vergelijking van DNA-sequenties (2005)
  237. A. Rombaut MORF: ontwerp van een parallelle en schaalbare computerarchitectuur (2005)
  238. S. Rul Filtermechanismen voor waardevoorspelling (2005)
  239. B. Bauwens Veralgemening met neurale netten (2005)
  240. S. Van Impe Herwerken en uitbreiden van libisofs (2005)
  241. B. Baeck and P. Schuddinck Ontwerp van een draadloos sensornetwerk voor 65.536 sensoren (2005)
  242. B. Stougie Optimization of a Data Race Detector (2003)
  243. F. Dewitte and J. De Smet Klantenbeheer voor een KMO (2003)
  244. M. Bedert Een evaluatie van Jini (2003)
  245. D. Vanhessche Detectie van data in code voor Pentium (2003)
  246. J. Vermeir Real-time visualisatie van het cachegedrag (2003)
  247. H. Hallez Studie naar de herprogrammeerbaarheid van de CBM Neurale Computer (2003)
  248. W. Hillewaert and D. Mervielde Colibri32 : een Compacterende Linker en Binaire Herschrijver voor IA-32 (2003)
  249. K. Naessens Uitbreiding van de visualisatietools voor de CAM-brain neurale computer (2003)
  250. B. Anckaert and F. Vandeputte GOLIAT: een Optimaliserende Linker voor IA-64-Toepassingen (2003)
  251. L. Claes COLOS is een optimaliserende linker voor de SuperH-architectuur (2003)
  252. D. Kimpe Optimaal gebruik van een openMosix cluster (2003)
  253. M. Madou BIRMA: Binary Rewriter for the MIPS Architecture (2003)
  254. T. Spelkens Patroonherkenning met behulp van de CAM-brain machine (2003)
  255. P. Demolder Optimalisatie van multimedia-applicaties voor de Itanium (2003)
  256. Philippe Faes Functies van Ware-tijdbesturingssystemen in Hardware (2003)
  257. W. Verlinden Compacterende linker voor PowerPC (2003)
  258. W. Van Geit Implementatie van een universele Turingmachine op de CAM-brain neurale computer (2003)
  259. B. Annicq Aansturing van een schaakrobot op basis van bewegingsdetectie (2003)
  260. T. De Coninck and D. Van Den Bremt Automatisch volgen van bewegende objecten (2003)
  261. S. Willlems Compactie van Javacode (2003)
  262. D. De Paepe Prolog motor voor het Bean Scripting Framework (2002)
  263. H. Weyn Studie en implementatie van geheugensanering voor de Java virtuele machine (2002)
  264. T. Ghesquiere Precompilatie van Javacode (2002)
  265. S. Lefever Simultaan multithreading (2002)
  266. M. Dewilde Een interactieve web-omgeving voor de CAM-Brain Machine (2002)
  267. J. Meire Virtual Private Networks: Studie en implementatie (2002)
  268. K. Aernoudt and W. Gardeyn Hardware/software-codesign van een robotsturing (2002)
  269. B. Callens Efficiente evaluatie van microarchitecturen via trace sampling (2002)
  270. D. Chanet and L. Van Put CoALA: Compactie nA het Linken voor ARM (2002)
  271. J. Delamper Host-Based Intrusion Detection System op Linux platformen (2002)
  272. H. Devos Optische verbindingen: een systematische exploratie van de ontwerpsruimte (2002)
  273. F. Fontana Host gebaseerd intrusiedetectiesysteem voor MS Windows platformen (2002)
  274. D. Houthooft Implementatie van een compacterende linker voor de Pentium (2002)
  275. B. Kerkhof Visualisatie van het cachegedrag gericht op prestatieverbetering (2002)
  276. H. Logie Vergelijkende studie van meervoudige sprongvoorspellingstechnieken (2002)
  277. D. Van Uytvanck Ontwikkeling van een virtuele robot in Java3D (2002)
  278. K. Verhenne Migratie van IPv4 naar IPv6 (2002)
  279. F. Devaux Network Based Intrusion Detection Systems (2002)
  280. F. Cornelis Studie en implementatie van input replay (2002)
  281. C. Boitsios and K. Dobbelaere De Alumni-website voor de FTW (2002)
  282. J. Maebe Dynamische optimalisatie van programma`s (2002)
  283. K. Venstermans Realtime robotaansturing in Java (2002)
  284. J. Paelinck and B. De Meester Reservatiesysteem voor practica en examens (2002)
  285. I. Brysse and I. Van den Broeck Een publicatie-website voor ELIS (2002)
  286. K. Depaepe and M. Vanoverbeke Observatie van het ELIS-netwerk (2002)
  287. F. De Coninck and L. De Pestel Een elektronisch loket voor het toelatingsexamen ASI (2001)
  288. V. Desmet Confidentiemechanismen voor waardevoorspellers (2001)
  289. B. De Schuymer Firewalls: Netfilter (2001)
  290. P. De Pelsemaeker Versnelling van dynamische stromingsberekeningen met parallelle data-stroom instructies (2001)
  291. F. De Greve and J. De Schrijder Implementatie van een MPEG-1 Layer III Audio Decoder in een FPGA (2001)
  292. T. Christiaens and F. Mechant Ontwerp van een USB-interface voor een robotcontroller (2001)
  293. H. Eeckhaut Grafische programmeeromgeving voor de CAM-brain neurale computer (2001)
  294. G. De Bruyckere and T. Vertriest Elektronisch loket voor de toelatingsexamens burgerlijk ingenieur en burgerlijk ingenieur architect (2001)
  295. T. Kimpe Studie van afhankelijkheidsspeculatie in superscalaire processors (2001)
  296. S. Fonck and D. Naudts Record/Replay voor Java (2001)
  297. G. Biebaut Prefetching voor superscalaire processoren (2001)
  298. H. Verhoeven Geheugenafhankelijkheidsanalyse en codegeneratie voor EPIC-processoren (2001)
  299. V. Vereecken Grafische simulatieomgeving voor de CAM-Brain neurale computer (2001)
  300. P. Van Der Helst Analyse van de CAM-Brain Machine (2001)
  301. V. Sarrazijn and B. Wyns Op zoek naar de microarchitectuur van de toekomst (2001)
  302. S. Peltot 3D simulatie van een robotbesturing (2001)
  303. J. Verellen and P. Rigole Ontwikkeling van een webgebaseerde infokiosk (2001)
  304. C. Van den Bossche and S. Veldeman Een webgebaseerd reservatiesysteem (2001)
  305. S. Vandenhaute and G. Ooghe Bewegingsdetectie met behulp van een camera (2001)
  306. E. De Smedt and T. Seghers Ontwikkeling van een incident management systeem (2001)
  307. G. De Vocht Real-time robotsturing in Java (2001)
  308. J. De Ruyver and D. Vandenbussche Ontwikkeling van een workflow systeem voor een posterprinter (2001)
  309. T. Aernoudt and D. D`haeyere Gebruik van de CAM-BRAIN en toepassing op patroonherkenning (2000)
  310. J. Bols 3D reconstructie van kransslagaders met behulp van snakes (2000)
  311. J. Hautekeete Het porteren van een Java Virtuele Machine naar de Philips TriMedia VLIW processor (2000)
  312. K. Van Durme Statistische analyse van karakteristieken van computerprogramma`s (2000)
  313. W. Stichelbout and F. Verdegem WEB-gebaseerde toegang tot een databank (2000)
  314. J. Seghers Event correlatie binnen een communicatiesysteem (2000)
  315. Y. Saeys Studie en optimalisatie van het genetisch algoritme in CAM-BRAIN (2000)
  316. S. Ooghe and T. Van den Driessche Gebruik van de CAM-BRAIN architectuur voor informatierepresentatie (2000)
  317. R. Muys Gebruikersinterface voor de visualisatie van een gietproces (2000)
  318. M. De Wilde Een efficiente datastructuur voor de interactieve manipulatie van PCB- en chip-lay-outs (2000)
  319. S. Dewinter Firewalls (2000)
  320. J. Cooleman Opzetten en evalueren van een Beowulf cluster (2000)
  321. M. Brackx Statistische analyse van het cachegedrag van computerprogramma`s (2000)
  322. S. De Roo Design and FPGA-based implementation of a basic digital system (2000)
  323. F. Weysen Een preprocessor voor JiTI (2000)
  324. G. Pante Formele verificatie van parallelle programma`s (2000)
  325. G. Otte Training van neurale netwerken door middel van deeltjeszwermen (2000)
  326. H. Naert and T. Van Den Bulcke Studie en implementatie van een Field Programmable Neural Array (2000)
  327. C. Esquenet Chipontwerp van een blokgestructureerde microcontroller (2000)
  328. T. Herwege Script-gebaseerde SNMP agent tester (2000)
  329. W. Mertens Exploratie van optische verbindingen op R-T niveau (2000)
  330. H. Vandierendonck Studie van bankvoorspelling in meerbankscaches (1999)
  331. K. Beyls Automatische parallellisatie van Java-programma`s (1999)
  332. C. Debaes Optical Intra Multi-chip Module Interconnects (1998)
  333. L. Eeckhout Studie en modellering op logisch niveau van onderdelen van een blok-gestructureerde instructieset-microarchitectuur (1998)
  334. K. De Spiegeleire Hypothesis of fixed-key equivalence (1998)
  335. C. Vinckier Distributed Shared Memory with Myrinet (1998)
  336. K. Marlein A Zero Copy Ethernet Communication (1998)
  337. M. Christiaens and B. De Sutter Evaluatie van Multimediaprocessoren (1997)
  338. P. Verplaetse Architecturale synthese met VHDL van een snelle scanconvector (1996)
  339. B. Van Assche Een implementatie van gedistribueerd gemeenschappelijk geheugen onder het Mach besturingssysteem (1995)
  340. Michiel Ronsse Studie en Optimalisatie van Opname- en Weergavemechanismen voor Parallelle Debugging. (1994)
  341. D. Stroobandt Een Demonstratiecircuit voor Opto-Elektronische Interconnectie. (1994)
  342. M. Brunfaut Ontwerp en VLSI-implementatie van de instructieset van een custom grafische coprocessor (1992)
  343. L. Levrouw Een `Record-Replay` Mechanisme ter Ondersteuning van het Debuggen van Parallelle Programma`s (1992)
  344. J. Coppieters Codegeneratie vanuit een Dataflowgraaf (1991)
  345. A. Cousein Neurale Netwerken voor Robotcontrole: een Literatuurstudie (1991)
  346. H. Van Marck Lineair Scheidbare Boolese Knopen in Digitale Neurale Netten (1991)
  347. K. Bastiaens FUGA: Een Grafische Programmeertaal voor Real-Time Toepassingen (1991)
  348. R. Lasure Efficiente Architekturen voor de Parallelle Scanconversie van Beeldbeschrijvingstalen (1991)
  349. K. Bastiaens Programmeerbare Digitale Componenten en Connectionistische Architecturen (1990)
  350. M. Brunfaut Standaardcel Chipontwerp voor een Instructiepad-Coprocessor (1990)
  351. A. Cousein Data Path Synthesis for a Simple Silicon Compiler (1989)
  352. C. Manhaeghe Integratie van een Multiprocessor Operating System in MS-DOS : Het Bestandensysteem (1989)
  353. R. Lasure Een Debugger voor een Modula-2 Multiprocessor (1989)
  354. L. Levrouw Informatie-extractie uit Sensorgegevens voor Mobiele Robots (1989)
  355. K. Audenaert Ultrasoonsensoren voor Toepassing in de Mobiele Robotika (1988)
  356. J. Opsommer Multiprocessor Kern voor de Dynamische Uitvoering van Dataflow Taakgrafen. (1988)
  357. R. Blomme Parallellisme in Software voor Sensorgestuurde Robots (1988)
  358. C. Manhaeghe Lexicaal Gedreven Parallelle Compilatie van Blokgestructureerde Programmeertalen (1988)
  359. R. Blomme Software voor Sturing van een Boorrobot. (1986)
  360. K. De Bosschere Performantieverhoging door Coprocessoren in Multi-Interpreter Omgeving. (1986)
  361. E. Debaere Toepassing van Coprocessoren ter Ondersteuning van Hoge Niveau Talen (1986)
  362. J. Opsomer and L. Vandormael Lokale Codegeneratie in een Interpreteromgeving. (1985)
  363. E. Debaere and J. De Lameillieure Grafische toepassingen van een multifunktioneel werkstation. (1984)
  364. T. Verschelden and J. Vorstermans Controleeenheid voor Digitale Signaalverwerkingsprocessor (1983)
  365. F. Queeckers and P. Veelaert Interaktief Korrektiesysteem voor Komplexe Typografische Beelden Grafische Programmatuur (2 exemplaren) (1981)
  366. M. Christiaens Software voor de HP-7221A Plotter (1979)
  367. E.H. D`Hollander Patroonherkenning van Neuronspikes (1976)
  368. J. Van Campenhout Automatisatie van een Meetopstelling voor Mobiliteitsmetingen (1974)